neva çeviri , hüseyin abdurrazık ,

Etkili Okuma & Sabahın Bereketi / Hüseyin Abdurrazık (Yeni Video Çeviri)

Kulliyetu Neva Kulliyetu Neva Jul 20, 2022 · 1 dakika okuma süresi kişi tarafından kere görüntülendi.
Etkili Okuma & Sabahın Bereketi / Hüseyin Abdurrazık (Yeni Video Çeviri)
Paylaş

📍 YENİ VİDEO

Hüseyin Abdurrazık hocanın, kıymetli öğrencilerimizle hazırladığımız ilk videosunu youtube kanalımızda yayınladık. Daha önceki aylarda da çevirdiğimiz iki yazısını paylaşmıştık. (Bkz : #hüseyinabdurrazık )

Hüseyin hoca, Mısır’ın İsmailiyye şehrinde ikamet eden, davet çalışmaları ile yoğun olarak iştigal eden, dersler veren bir isim. Bilhassa eğitim, aile, ilim talebinin önemi, Müslümanın hayatını planlamasının zarureti ve vaktini israf edeceği unsurlardan uzaklaşması, sosyal medyanın olumlu ve olumsuz tesirleri ve gençlerin günümüz modern dünyasında karşılaştıkları sorunlar ve zorluklar gibi meselelere eğilerek, İslâmî çözümler ve yöntemler öneriyor. İradesizlik, günahlarla mücadele, tembellik ve azimsizliğin çareleri gibi oldukça ihtiyaç duyulan konularda pratik çözümler sunarak motivasyon, zaman yönetimi, faydalı alışkanlıklar edinmek gibi konularda ufuk açıcı tavsiyelerde bulunuyor. Ayrıca telegram ve youtube kanalları üzerinden sabahın erken saatlerinde canlı klasik eser okumaları dersleri var.

Kendisinin istifade edilecek bir isim olduğunu düşünerek imkanımız nisbetinde video ve yazılarını Türkçe’ye kazandırmaya gayret edeceğiz inşaAllah.

İzlemek için tıklayın:

 
 
Kulliyetu Neva
Kulliyetu Neva
Takip et: