neva çeviri , hakkımızda ,

Çeviri kitabımız "ÎNÂS" artık raflarınızda!

Kulliyetu Neva Kulliyetu Neva Nov 10, 2023 · 1 dakika okuma süresi kişi tarafından kere görüntülendi.
Çeviri kitabımız
Paylaş

الحمد لله الذي بنعمته تتم الصالحات…

Güzel işlerin nimetiyle tamamlandığı Allah’a hamd olsun.

Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız ve editörlüğünü üstlendiğimiz “İyad Kunaybi Külliyatı”nın semerelerini çok şükür almaya başladık.

Neva muallimeleri olarak ikinci çeviri kitabımız olan ÎNÂS romanı, artık hoş kisvesi ve tesirli hikayesi ile kitaplığınızda yer alacak…

Daha ziyade fikrî, siyasî, içtimai ve ahlâkî konularda yazılarına ve video serilerine aşina olduğumuz İyad Hoca, bu defa bir roman ile sesleniyor muhataplarına.

Adını, ailesinin göz bebeği olan, muhitinde de çok sevilen bir kız çocuğu olan Înâs’tan alan roman ile davetine bu yolla da katkı sağlamayı umduğunu vurgulayan İyad Hoca, romanı anne-babaların çocuklarıyla her gün bölüm bölüm okuyabilecekleri şekilde tasarladığını ve bu vesile ile ailelerin günlük yararlı bir aktivite yapmak üzere evlerinde belli saatte bir araya gelebilmesini de arzu ettiğini belirtiyor.

Biz de “Înâs” romanının mesajlarının ailelerin ve yeni nesilden gençlerin kalplerine dokunmasını; imanlarını ateşleyen bir meşale; aile bağlarını, içsel yönlerini güçlendiren bir destek ve vesile olmasını dileyerek Rabbimizden onu sadaka-i cariye olarak bizden kabul etmesini umuyoruz.

Bugünlerimize de fiili bir dua, yolda olma çabası olarak yazılması dileğiyle…

#iyadkunaybi

#nevaceviri

#elem_ve_emel

#hepimiz_gazzeyle_beraberiz

Kulliyetu Neva
Kulliyetu Neva
Takip et: