pusula online okuma programı ,

Pusula Kitap Tahlilleri

Kulliyetu Neva Kulliyetu Neva Nov 23, 2023 · 1 dakika okuma süresi kişi tarafından kere görüntülendi.
Pusula Kitap Tahlilleri
Paylaş

21 Ağustos’ta başladığımız Pusula Ödüllü Kitap Okuma Programı’mızda üç aylık maratonun elhamdülillah sonuna geldik. Şimdi kitapların tekrar ve telafi süreci içinde katılımcılarımız 3 Aralık’ta yapılacak olan son sınava hazırlanıyorlar.

Program boyunca okunan Ahmed es-Seyyid Hoca’nın altı kitabını birbirinden değerli hocalar tahlil ederek programımıza değer kattılar.

Son tahlilimizi de ilk tahlille açılışı yapan serinin mütercim ve editörleri olan Mehmet Ali Kılınç ve Mehmet Koç hocalar yapacaklar inşaAllah.

Programa başlarken bu kadar sahiplenileceğini ve bu kadar kolaylıklarla devam edeceğini ummuyorduk. Cemaat şuuru ile yapılan amellerin bereketlendiğine bir defa daha şahit olduk. Bu sebeple de başta da sonda da hamdimiz, rızası için, ihlasla adılan adımları bereketlendiren Rabbimizedir. Teşekkürümüz de, program boyunca bizden sürecin işleyişine dair geri dönüş ve rapor bekleyen kıymetli Ahmed Hoca’mıza; kitapları itinayla okuyan ve müzakere gruplarında oldukça güzel katkılar sunan, tanıştığımıza memnun olduğumuz ve dostlukları ilerletmek üzere sözleştiğimiz katılımcılarımıza; yol boyunca destek olan hocalarımıza; mutfak kısmında bize çok yardımcı olan sevgili talibelerimize ve emeklerini hiç esirgemeyen tasarımcı kardeşlerimizedir.

Rabbimizden her daim sadıklarla birlikte olup sıdkımızı sürdürebilmeyi diliyoruz.

#pusula_ahseyyid

#ahmedesseyyid

#pusula_kardeşlik

Kulliyetu Neva
Kulliyetu Neva
Takip et: